Faaliyetlerimiz

PERSONEL TASIMACILIGI
ÖGRENCI TASIMACILIGI
DÜGÜN NISAN VE ÖZEL GEZI ORGANIZASYONU
FIRIGORIK TIR TASIMACILIGI

Personel tasimaciliginda yasantimizin en büyük zorluklarindan biridir ulasim. Araç sayisinin giderek artmasi, teknik altyapi yetersizligi, hem çalisanlarimizi hemde isverenlerimizi oldukça güç durumlara düsürmektedir. körfez tur sinirsiz ve etkin hizmet, sürekli müsteri memuniyeti parolasiyla çiktigi yolda bugün birçok sirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi ve ögrenci servisi hizmeti sunarak

basarili bir yükselis trendi yakalamis bulunmaktadir. körfez çalistigi tüm kuruluslara egitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanin en büyük deger oldugunun bilincinde, zamani lehinize çevirmektedir

:: SERVIS ARAÇLARIMIZ ::
Tamami yeni, her türlü güvenlik sartlari yerine getirilmis araçlar ile çocuklarimizi zamaninda ve güvenli bir sekilde evlerinden okullarina, okullarindan evlerine ulastirmayi amaçlamaktayiz.

Sirketimizde çalisan tüm servis araçlari ve sürücüleri, 21234 sayili resmi gazetede Içisleri Bakanligi’nin yayinladigi Servis Araçlari Hizmet Yönetmeligi’nde belirtilen ilgili maddelerdeki sartlara haizdir.

Ögrenci servis tasimaciliginin rahat, konfor, huzur ve güven içinde yapilabilmesi için araçlar; kontrol edildikten, sürücüler ise titizlikle egitildikten sonra hizmete baslamaktadir.

Tecrübelerimize ve deneyimlerimize dayanarak yavrularinizi evden okula, okuldan eve güvenle en güvenli ve kaliteli bir biçimde tasimayi taahhüt ediyoruz.

Kapidan kapiya hizmet verilmektedir.

Sürücülerimize periyodik araliklarla kurs vermekteyiz.

Güvenlik nedeni ile tüm araçlarda koltuk sayisindan fazla ögrenci tasinmamaktadir.

Tasidigimiz tüm çocuklarimiz sigortamiz kapsami altindadir.

Teknik olarak gelismis yeni araçlarla hizmet vermekteyiz

:: BIZ SEVGI TASIYORUZ ::
Firmamiz 1992 yilindan bu güne kadar edindigi bilgi ve tecrübeler dahilinde, Güvenlik ve Disiplin sartini göz önüne alarak, gelecegimiz olan yavrularimizi en güvenli sekilde evlerinden okullarina, okullarindan evlerine ulastirmak için en güvenli ve konforlu sartlari saglamistir. Firmamiz gelecegimizin teminati olan, bugünün küçükleri yarinin büyükleri yavrularimiza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadir

:: SÜRÜCÜLERIMIZ ::
Her biri sirketimiz bünyesinde sigortali olarak çalisan, E Sinifi sürücü belgesi ile Ticari Tasit Kullanma belgelerini tüm Egitim ve seminerlere katilarak alan, is deneyimlerinin zirvesinde sorumluluk sahibi, trafik kurallarina azami ölçüde riayet eden, güler yüzlü kisilerdir.