Şehiriçi Taşımacılık

Körfez Turizm şehir içi yolcu taşımacılığı hizmetlerinde, öğrenci ve sivil yolcular için “Aylık Elektronik Abonman Pasosu” sistemi uygulanmaktadır. Bu uygulama yolcularımız için çok rahat ve ekonomik seyahat imkanı sağlamakta ayrıca “Akıllı Kart” uygulamamız ile bozuk para ve bilet sıkıntısı olmadan ve otogara gitmeye gerek kalmadan, tek kart anlaşmalı dolum noktalarından kartlar doldurulabilmekte, kontörlü kartlara yükleme yapıldıkça süre sınırı olmaksızın seyahat edilebilmektedir.

Güçlü Filo – 0 Km Otobüsler

Körfez Turizm “şehir içi yolcu taşımacılığı” hizmetlerine daima 0 km araçlarla başlayarak, değerli halkına modern, yeni, sorunsuz ve en kaliteli hizmeti daha en başından sunmaya çalışıyor.

Körfez Turizm filosundaki araçların periyodik bakımları yetkili servislerince düzenli olarak yapılmakta, böylece müşterilerine sorunsuz yolculuklar yaşatmaktadır. Tüm araçlarında sürücüleri kurumsal çizgisinde tek tip kıyafet giymekte, hizmet anında kesinlikle sigara içilmemektedir.

Güvenirlilik

Körfez Turizm araçlarının tamamı kasko sigortalı olup, yolcularının tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalıdır.

10-15-20 Yıllık Sözleşmeler

Belediyelerle yapılan uzun dönem sözleşmelerle araç filoları her geçen gün güçlenmekte olan Körfez Turizm, hizmet kalitesinde devam ve sürekliliği sağlayarak, müşterilerine son model araçlarla en iyi hizmeti sunmaktadır.

Belediyelere Yüksek Karlılık

Son yıllarda yapılan özelleştirmeler sonucunda belediyelerimizin birçoğu zarardan kara geçmiş olup, bu yolla şehir içi ulaşımına istikrar ve kalite gelmiştir.