Hakkımızda

Körfez Turizm 1992 yilinda kurulmus olup, İzmit genelinde siz degerli büyük kuruluslarin vermis oldugu güvenle, personel ve ögrenci tasimaciliginda, 30. yilimizi doldurmus bulunmaktayiz.

Ileri sanayi ülkelerinin temel göstergelerinden birisi de o ülkelerdeki hizmetler sektörünün bas döndürücü bir biçimde gelismis olmasidir. Sözü edilen ilerlemeler, ülkemiz ve toplumumuz açisindan degerlendirildiginde özellikle genel hizmet sektörümüzün ileri dogrultuda bir atilim yaptigi görülmektedir. Ancak tasima sektörümüzün genel hizmet sektörü içinde önemli bir yer tutan yurt içi ve yurt disi kargo ile ilk üç’e giren tasimaciligimiz, ne yazik ki insan tasimaciliginda son siralarda bulunmaktadir. Tekerlegin icadindan günümüze kadar geçen zaman içinde ülkemizde araç ve gereçlerde teknolojik yenilikler olusmus, ancak buna paralel olarak insana yönelik hizmet anlayisinda fazla bir gelisme olmamistir.

Körfez Turizm olarak; bizim temel hedefimiz, insana sinirsiz hizmet üretmede basari saglamaktir. Hizmet kalitesinde bati normlarina ulasarak sektörümüzde öncü bir firma olmayi gerçeklestirmektir. Gerek teknolojik degisim, bilgi ve donanim ile, gerekse müsteri portföyümüzün bize verdigi güçle kendimize olan öz güven, serbest rekabete açik, uzman ve yenilikçi kadrolarimizla 2000’li yillarda ülkemizi hak ettigi yere getirmeyi hedefliyoruz. Firma olarak; çalisanlarini tasidigimiz ve tasiyacak oldugumuz firmalarin hiç bir kosulda mesai kaybina ugramamasi için azami çaba sarf ederek sorun üreten degil, sorunlara kesin çözüm getiren bir anlayisla hizmet verecegimize inancimiz tamdir.

Körfez Turizm egitimin temel bir unsur oldugunun bilincindedir. Bu nedenle de çalistirdigi personelin kilik-kiyafet ve güvenlik sorusturmalarindan geçmis elemanlar olmasina da dikkat eder. Trafik bilgisi, insan tasimaciligi ve sürücülükte ihtisas sahibi olmalari için resmi makamlarla koordineli olarak egitici seminerler düzenleyerek hizmet vermeyi esas alir.

Önümüzdeki dönem içerisinde firmaniza ve çalisanlariniza nitelikli bir hizmet sunabilmenin umudu ile sizlere çalisma hayatinizda basarilar dileriz.

TSE BELGE NO:34/4461 belge tarihi 12-01-2001
ISO 9001 (2000) Sefitika no:4399-Serfitika tarihi 2004